Денят на розовата фланелка
Днес отбелязахме Деня на розовата фланелка и с вдъхновяващ уъркшоп, посветен на добротата, уважението и приятелството.
Инициативата беше организирана от нашия педагогически съветник Зара Ашканова, като поетапно в нея се включиха почти всички класове.
Децата изработиха постери с послания срещу тормоза и в подкрепа на толерантността, влагайки сърце, мисъл и ясно разбиране за силата на доброто.
В "Меридиан 22" имаме ясна позиция – нулева толерантност към тормоза.
Възпитаваме децата да бъдат смели в добротата си, да защитават себе си и другите и да създават среда на уважение и сигурност.
Гордеем се с тяхната креативност, чувствителност и съпричастност.
В "Меридиан 22" възпитаваме не само знание, а и човечност.