Тази седмица поговорихме за за промените във времето и природата

 

Тази седмица с децата поговорихме за настъпилата вече зима, за промените във времето и природата. Запознахме се със стихотворението „Зимни радости”, докато разглеждахме презентация с разнообразни изображения, пресъздаващи творбата.  
Направихме си Снежко от брашно поради липсата на сняг и сякаш времето ни чу – тези дни бяха приказно бели.  
В унисон с атмосферата, днес малките творци създадоха своите зимни пейзажи.