Тази седмица поговорихме за за промените във времето и природата
Тази седмица с децата поговорихме за настъпилата вече зима, за промените във времето и природата. Запознахме се със стихотворението „Зимни радости”, докато разглеждахме презентация с разнообразни изображения, пресъздаващи творбата.
Направихме си Снежко от брашно поради липсата на сняг и сякаш времето ни чу – тези дни бяха приказно бели.
В унисон с атмосферата, днес малките творци създадоха своите зимни пейзажи.